Nasza oferta

Świadczymy profesjonalne usługi malarskie w Warszawie i okolicach. Wykonujemy gładzie gipsowe w technologii „na mokro”, tynki dekoracyjne, układamy panele podłogowe, tapetujemy.

Ponadto wykonujemy prace montażowe oraz drobne prace elektryczne.

Pracujemy szybko i czysto, pozostawiając po sobie ład i porządek.

Lista usług

Malowanie

Malowanie ścian mieszkań i apartamentów to ostatni etap prac we wnętrzu, szlif, który decyduje o wyglądzie. Jesteśmy perfekcjonistami, doświadczenie zdobywaliśmy m.in. w Stanach Zjednoczonych.

Gładzie gipsowe

Gładzie gipsowe to tynki cienkowarstwowe, wyraźnie podnoszące standard wykończenia wnętrza. Wykonanie w technologii „na mokro” ogranicza zakurzenie do minimum.

Tynki dekoracyjne

Tynki dekoracyjne nadają indywidualny charakter każdemu wnętrzu. Różnorodność wykończenia jest niemal nieskończona. Od tynków weneckich, imitacji betonu, po eko tynki z zielonej herbaty.

Panele podłogowe

Panele podłogowe to szybki i elegancki sposób na ułożenie podłogi. Duży wybór wzorów, kolorów oraz wytrzymałość daje możliwość ich szerokiego zastosowania.

Tapetowanie

Tapetowanie to dekoracje ścienne nadające pomieszczeniu ciepły nastrój. Tapety posiadają swoistą fakturę, mogą zawierć tysiące szczegółów lub tworzyć obrazy i widoki(fototapety).

Prace montażowe

Często podczas wykonywania remontu, montaż elementów (karniszy, obrazów, uchwytów) wyposażenia wnętrza to nieodłączna część naszej pracy.

Prace elektryczne

Na potrzeby Inwestora wykonujemy również drobne prace elektryczne m.in.: przesunięcie oświetlenia, gniazdek, montaż i wymiana włączników.

Zapytaj o inne prace

Jesteśmy otwarci na innowacje i nieszablonowe zadania, co z pewnością pomoże w znalezieniu idealnego rozwiązania. Kliknij tutaj, aby przejść do kontaktu.

Na wykonane przez nas prace udzielamy pisemnej 24 miesięcznej gwarancji.

Zleć prace Remontersom a dołączysz do grona zadowolonych Inwestorów!